Admin
09-06-2016, 01:19 PM
الإمام ناصِر محمد اليماني
04 - 09 - 1437 هـ
09 - 06 - 2016 مـ
۲۰-خرداد-۱۳۹۵ ه.ش.
07:01 صباحاً
ــــــــــــــــــــ
و ای بنده خدا، مورچهها را به خداوند عظیم که آنها را آفریده است قسم بده که سجاده و خانهات را ترک کرده و آزارت ندهند....
نوشته اصلی توسط حسبي الله وانا عبده
السلام عليكم ورحمة الله
من د رمورد موضوعی سؤالی دارم که مرا متحیر کرده است؛ از بزرگان پرسیدم اما جواب قانع کننده نداشتند. شاید امام ناصر محمد یمانی -که خداوند او را موفق به خیر دارد- جواب آن را بدهد.مشکل من این است که مورچهها دایم روی سجاده من جمع میشوندو راه میروند؛ فرقی ندارد در حال نماز باشم و یا روی زمین رها کرده باشم.اما امروز تعداد بسیار زیادی مورچه روی سجادهام جمع شده بودند. نمیدانم علتی دارد یا فقط اجتماعشان بود؟ و اگر اجتماعشان است چرا روی سجاده خانوادهام جمع نمیشوند؟ امیدوارم جوابم داده شود.
والسلام عليكم ورحمة الله
بِسْم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
ای بنده خدا؛ مورچهها را به خدای بزرگی که آنها را آفریده قسم بده تا سجاده و خانهات را ترک کنند و آزارت ندهند؛ تا مجبور نشوی بعد از اینکه به نام خداوند بزرگ از آنها درخواست کردی از حشرهکش استفاده کنی.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام ناصر محمد اليماني.
اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.online/showthread.php?p=227750
04 - 09 - 1437 هـ
09 - 06 - 2016 مـ
۲۰-خرداد-۱۳۹۵ ه.ش.
07:01 صباحاً
ــــــــــــــــــــ
و ای بنده خدا، مورچهها را به خداوند عظیم که آنها را آفریده است قسم بده که سجاده و خانهات را ترک کرده و آزارت ندهند....
نوشته اصلی توسط حسبي الله وانا عبده
السلام عليكم ورحمة الله
من د رمورد موضوعی سؤالی دارم که مرا متحیر کرده است؛ از بزرگان پرسیدم اما جواب قانع کننده نداشتند. شاید امام ناصر محمد یمانی -که خداوند او را موفق به خیر دارد- جواب آن را بدهد.مشکل من این است که مورچهها دایم روی سجاده من جمع میشوندو راه میروند؛ فرقی ندارد در حال نماز باشم و یا روی زمین رها کرده باشم.اما امروز تعداد بسیار زیادی مورچه روی سجادهام جمع شده بودند. نمیدانم علتی دارد یا فقط اجتماعشان بود؟ و اگر اجتماعشان است چرا روی سجاده خانوادهام جمع نمیشوند؟ امیدوارم جوابم داده شود.
والسلام عليكم ورحمة الله
بِسْم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
ای بنده خدا؛ مورچهها را به خدای بزرگی که آنها را آفریده قسم بده تا سجاده و خانهات را ترک کنند و آزارت ندهند؛ تا مجبور نشوی بعد از اینکه به نام خداوند بزرگ از آنها درخواست کردی از حشرهکش استفاده کنی.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام ناصر محمد اليماني.
اقتباس المشاركة: : https://mahdialumma.online/showthread.php?p=227750