- 38 -
امام مهدي ناصر محمد اليمانيّ
06 - شعبان - 1443 هـ
09 - 03 - 2022 مـ
۱۸ - اسفند - ۱۴۰۰ ه.ش.
08:41 صبح
(بحسب التّقويم الرسمي لأمّ القرى)
[لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان]
https://mahdialumma.online/showthread.php?p=373064
ای مردم جهان در نقاط دور و نزدیک، این کلام را به اذن خداوند بر زبان میآورم، بلکه این فرمان خداوند است و نه من و نه شما اختیاری نداریم و آگاه باشید که تمام امور به دست خداوند است و به یقین بدانید، خداوند کار خود را به انجام میرساند و خواهید دانست که عبا [البشت]، خود آیت و نشانهی دیگری است*. پس گوش فرا داده و توجه کرده و در این خبری که از نزد پروردگار عالمیان آمدهاست، تعقل کنید:
همانا که بعد از مرگ ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، سعودی هیچ حاکمی نخواهد داشت، [و برای حکومت بر سعودی با هیچکس بیعت نخواهد شد] مگر خلیفهی خدا مهدی ناصر محمد یمانی و یقین داشته باشید که خداوند، عالیجناب ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهد و پسرش عالیجناب محمد بن سلمان را از دنیا بردهاست.
ای مردم، چقدر امروز شبیه دیروز است [گذشته تکرار میشود]! خدا با شما بجنگد [شما را بکشد] که اینگونه از حق منحرف میشوید، مرا به یاد سریالِ شهیدِ زنده «علی عبدالله صالح عفاش» انداختید و شاید تمام انصار خلیفهی خدا مهدی ناصر محمد یمانی بخواهند بگویند:
«اماما، ما هنوز از فتنهی سناریوی قتل زعیم علی عبدالله صالح خارج نشدهایم، گرچه بر طبق فتوای شما و بنا بر حکمت بالغهی خداوند، او هنوز زنده است. تا اینکه ما او را فراموش کرده و مردمی هم که بر سر کشته شدن زعیم عبدالله صالح همیشه با ما مجادله و به شدت با ما جهاد میکردند، او را فراموش کردند، دوباره مردم در نقاط مختلف عالم بر سر کشته شدن زعیم علی عبدالله صالح با ما مجادله میکنند. ما را با زعیم علی عبدالله صالح چه کار؟! ولی الان فتنهی ((صاحب عبا)) برایمان پیش آمده که روی لباس نظامی بر تن کردی.»*
خلیفهی خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی از حرفتان لبخند زده و میگوید: عزیزان من در راه خدا، من این کار را سر خود نکردم، آنچه که میدانم و یقین دارم این است که بعد از وفات ملک سلمان بن عبد العزیز آل سعود، با هیچ پادشاهی در کشور عربستان سعودی بیعت نخواهد شد. بلکه خداوند، حکومت یمن و سعودی و تمام ملکوت عالم را به من خواهد داد و مرا خلیفهی خود بر ملکوت عرش عالم خواهد کرد و حکومت عالم برای خلیفهی خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی خواهد بود و این وعدهی خداوند است و خداوند خلف وعده نمیکند، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاءُ وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَن تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَن تَشَاءُ ۖ بِيَدِكَ الْخَيْرُ ۖ إِنَّكَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [سورة آل عمران].
عزیزان من در راه خدا، در حال حاضر توپ در زمین آل سعود است، یا به قضا و قدر الهی راضی میشوند، که خیرِ آنان در این است و انتخاب و چارهای ندارند؛ در برابر ملکوت زمین در تمام عالم، حکومت و مُلکِ یمن و سعودی چه میتواند باشد؟ یا اهالی یمن و اهالی حجاز به خلیفهای که خداوند برای تمام عالم برگزیدهاست - امام مهدی ناصر محمد یمانی - راضی میشوند و همگی از در صلح و آشتی درمیآیند که این راهحل نهایی برای تمام جهان است. و اگر سرباز زدید، بدانید خداوند عزیز و حکیم است و بدانید خداوند کار خود را به انجام میرساند و امام مهدی ناصر محمد یمانی پایش را روی پایش انداختهاست تا خلافت به خانهاش بیاید، هرکس میخواهد بخواهد و هرکس نمیخواهد، نخواهد.
صحنهسازی و جعل [نمایش زنده بودن پادشاه و ولیعهدش] در کشور عربستان سعودی، هرگز کارساز نبوده و نخواهد بود. ما وضعیت امنیتیشان را درک کرده و فعلاً از میانشان امیری برایشان برمیگزینیم که برای محافظت از امنیت بیت الله المعظم و امنیت تمام آل سعود و امنیت ملت عربی حجاز، تجربه بیعدالتی و ظلم تلخی را چشیده است. او عالیجناب «متعب بن عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» است که تا زمانی معین به این امر گمارده میشود و اگر آل سعود، از فرمان خلیفهی خدا مهدی ناصر محمد یمانی سرپیچی کنند، گرفتار عذاب درجه سه الهی** خواهند شد، همانند کاری که قبلاً اهالی یمن کردند و تا امروز گرفتار آن هستند.
و اما در مورد ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، وفات ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود را به دولت عربستان و مردم حجاز تسلیت میگوییم و در مورد محمد بن سلمان، اگر خداوند او را از مرگ بالینی بیدار کرده و به استقبال رئیسجمهور عبدالفتاح السیسی رفتهاست، پس با او صحبت کند، او که کر و لال نیست! و هیهات هیهات.. ای کسی که نقش محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را بازی میکنی، بهخاطر این ویدیوهای بدون صدا و ساکت و صامت، از بینندگان خجالت بکشید و حیا کنید. عبدالفتاح السیسی به یقین از موضوع خبر دارد و میگویم: ملک سلمان بن عبد العزیز آل سعود از دنیا رفتهاست، باشد که خدا او را بیامرزد، خداوند هرکس را بخواهد میآمرزد و هرکس را بخواهد عذاب میکند، آنچه که میخواهم بگویم این است که بر اساس علم من، این صحنهسازیها و نقشبازیها برای مدت محدودی بهکار میآیند و برای همیشه کارساز نیستند!
و میدانم شما به امید اینکه ولیعهد سعودی از مرگ بالینی برخیزد، این نقشبازی و صحنهسازیها را انجام میدهید؛ هیهات هیهات.... میترسم خداوند کید شدید خود را به سراغ کسانی بفرستد که این صحنهسازیها را انجام داده و مردم را از نشانههای تصدیق پروردگار عالمیان باز میدارند و هیچکس از مکر خدا خود را در امان نمیداند، مگر ظالمان...
و اگر خداوند، محمد بن سلمان را بیدار کردهاست، بیاید و با صدا و تصویر، مانند قبل سخن بگوید، لال که نیست! و اما این ویدیوهای بدون صدا و صامت، تا زمانی که محمد بن سلمان با صدا و تصویر در برابر مردم سعودی ظاهر نشود، مایه رسوایی [و فضاحتی] برای شما و کسانی است که به شما کمک میکنند، چون طناب دروغ کوتاه است و خداوند، حقّ را با کلمات و قدرت تامه خود ثابت کرده و بر کرسی مینشاند.
وسلامٌ على المُرسَلِين والحمد لله ربّ العالَمِين..
خليفة الله وعبده؛ المهديّ ناصر محمد اليماني.
-------------
*امام چند سال پیش رويایی دیدند که علی عبدالله صالح به منزل امام آمدند و یک عبای خلیجی در صندلی جلوی خودرو برای ایشان گذاشته شدهبود و امام آن را روی لباس نظامی خود پوشیدند. اشاره امام به آن رویا و تعبیر آن به صاحبِ مُلک سعودی بودن ایشان است. لینک بیان حاوی آن رویا به زبان عربی:
https://mahdialumma.online/showthread.php?p=262400
متن ترجمه شده رؤیا و تاریخ صدور بیان:
امام ناصر محمد اليماني
27 – رمضان – 1438 هـ
22 – 06 – 2017 مـ
۱ - تیر - ۱۳۹۶ ه.ش.
[دیدم لباس نظامی و رتبههای نظامی خود را بر تن کردهام. از خانه بیرون آمدم و به حیاط رسیدم و تمام همراهانم با سلاحهایشان مرا دنبال میکردند. درِ خروجی را که در دیوار خانهام قرار دارد، خودم باز کردم. علی عبدالله صالح با ماشین جدید نظامی که به رنگ نقرهای یا خاکستری بود از راه رسید؛ انگار قرار ملاقات داشتیم. در ماشین را باز کرد و پیاده شد و سپس دستش را دراز کرد تا با من دست بدهد و من هم دستم را بهسویش دراز کردم تا دست بدهم. گفت: سلام؛ رهبری را به تو تسلیم میکنم. به عقب برگشت و به راه افتاد و همراهان او از پشت ماشین نظامی پیاده شده و پشت سرش به او ملحق شدند. مطمئناً ماشین دیگری هم با او در آخر خیابان بود ولی او ماشین نظامی را جلوی خانه من رها کرد و در آن را باز گذاشت. من رفتم تا سوار ماشین نظامی شوم که دیدم روی صندلی که مسافر روی آن مینشیند، یک عبای خلیجیهست که اعراب خلیج روی لباسشان میپوشند؛ رنگ آن بژ بود و نمیدانم عبای سعودی بود یا اماراتی. من آن را از روی صندلی برداشته و روی لباس نظامیام انداخته و به تن کردم و به بالای ماشین نظامی رفتم و سوار کابین شدم. همراهانم سوار عقب ماشین شدند و پشت سر علی عبدالله صالح حرکت کردیم. مستقیم بهسوی [کاخ] ریاستجمهوری رفتیم و آنجا علی عبدالله صالح را دیدم که جلوی در، از من استقبال کرد و وارد ساختمان ریاستجمهوری شدیم. چیزهایی را که در دفتر ریاستجمهوری بود، به من نشان میداد و همین طور اشیاء دیگری را. بعد از کاخ ریاستجمهوری خارج شدیم تا به در ریاستجمهوری رسیدیم. ما ایستاده بودیم که علی عبدالله صالح به من نگاه کرد و گفت: مواظب باش اهل مارب نیایند و دیگر نتوانم نزد تو وارد شوم.
به او گفتم: از خدا یاری میجویم، ای مرد! امام مهدی تنها خلیفه خدا بر یمن نیست؛ بلکه خلیفه خدا بر مردم عالم است؛ والله که یمنی و چینی برای من فرقی ندارند.]
** عذاب درجه سه الهی، فتنه و جنگ داخلی است.